خرید و فروش ملک در شهر اندیشه | 02165504860

09125638635-09124806448

قیمت آپارتمان ،در مشاوران املاک در مناطق مختلف حومه شهر تهران عنوان می‌کنند  قرار گرفتن بازار معاملات مسکن در فصل پیش رونق این فرصت را برای متقاضیان مصرفی بازار ایجاد کرده که بتوانند فایل‌های مناسب در مناطق مختلف حومه شهر تهران را باقیمتی پایین‌تر از قیمت میانگین منطقه پیدا کنند.به گفته بسیاری از فعالان بازار مسکن در حال حاضر به دلیل آنکه بازار معاملات در بسیاری از محله‌های شهر تهران هنوز به قدر کافی گرم نشده است، می‌توان فایل‌های قیمت مناسب پیدا کرد. تعداد این نوع از فایل‌های واحدهای مسکونی به ویژه در محلات مصرفی شهر به‌طور طبیعی بیشتر است. به گزارش دنیای اقتصاد، مشاوران املاک مناطق معتقدند اگر متقاضیان مصرفی بازار، ملک موردنظر خود را میان آپارتمان‌های کوچک‌متراژ و میانسال جست‌و جو کنند راحت‌تر می‌توانند خرید خود را انجام دهند.

قیمت آپارتمان های میانسال


قیمت آپارتمان های میانسال

به نقل از دنیای اقتصاد بسیاری از فعالان بازار مسکن در حال حاضر به دلیل آنکه بازار معاملات در بسیاری از شهر تهران هنوز به‌قدر کافی گرم نشده است، می‌توان فایل‌هایی با قیمت مناسب پیدا کرد. تعداد این نوع از فایل‌های واحدهای مسکونی به‌ویژه در محلات مصرفی شهر به‌طور طبیعی بیشتر است.  مشاوران املاک مناطق حومه تهران ازجمله اندیشه معتقدند اگر متقاضیان مصرفی بازار، ملک موردنظر خود را میان آپارتمان‌های کوچک متراژ و میانسال جست‌وجو کنند راحت‌تر می‌توانند خرید خود را انجام دهند.مشاوران املاک مناطق تهران می گویند : اگر متقاضیان مصرفی بازار، ملک موردنظر خود را میان آپارتمان‌های کم ‌متراژ و میانسال جست‌وجو کنند بهترمی‌توانند خانه خود را خرید کنند.
به‌عنوان‌مثال واحدی ۵۸ متری با عمر بنای ۸ ساله در محدوده خیابان پیروزی مترمربعی ۲ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان از سوی فروشنده قیمت‌گذاری شده‌ است، این در حالی است که به گفته مشاوران املاک این منطقه میانگین قیمت آپارتمان‌های مشابه این واحد مسکونی در این محله از شهر تهران حدود ۳ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان برآورد می‌شود. همچنین آپارتمان نوساز ۵۸ متری دیگری در محدوده خیابان گلبرگ، مسیل باختر، مترمربعی ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان از سوی مالک پیشنهادشده است. به گفته مشاوران املاک این منطقه ( قیمت آپارتمان های میانسال ) قیمت میانگین واحدهای مسکونی با ویژگی‌های مشابه در این محدوده از شهر حدود ۴ میلیون تومان در هر مترمربع برآورد می‌شود.


ارسال پاسخ