خرید و فروش ملک در شهر اندیشه | 02165504860

09125638635-09124806448

فروش آپارتمان 73 متری نما گرانیت فاز1 در اندیشه

فروش آپارتمان ۷۳ متری نما گرانیت در اندیشه

  • 73 مترمربع
  • 2 خواب
  • 1 سرویس
  • 2861 کدملک
  • قابل رهن
آپارتمان
112,050,000 تومان

فروش آپارتمان ۷۳ متری  نما گرانیت با دو خواب که کمد دیواری نصب نما این ملک گرانیت کف سرامیک با آبگرمکن کولرآبی کابینت ام دی اف هود ملک نقاشی گچ بری با انباری مستقل آیفون تصویری آنتن مرکزی نورمخفی هالوژنبندی تراس واحد مذکور واقع در ششم غربی کد ملک ۲۸۶۱ با یک خط تلفن لازم به ذکر استن که این دسترسی سریع به خیابان اصلی میباشد قیمت کل متری ۱/۸۵۰/۰۰۰ که دارای وام ۲۳ میلیون است که قابلیت ارتقا وام تا ۵۰ میلیون را نیز دارد قابلیت رهن نیز به عهده ی خود مشتری است البته مجموعه کیان در این امر همکاری لازم را خواهد داشت.
شرایط خرید
نقدی ۱۱۲/۰۵۰/۰۰۰
وام ۲۳ میلیون

پارکینگ مشاع که خوب است بدانید که تقسیم پارکینگ به دو صورت انجام می‌شود: صورت اول، تعلق اختصاصی است، که مانند انباری، با تعیین موقعیت و مساحت آن، محل دقیق آن در صورت مجلس تفکیکی و سند رسمی قید می‌شود و در حقیقت ملک اختصاصی صاحب آپارتمان به حساب می‌آید. صورت دوم، تعلق پارکینگ به هر واحد به طور مشاع است.به این معنا که این پارکینگ‌ها در صورت‌جلسه تفکیکی واحدهایی که می‌توانند به صورت مشاع از پارکینگ ساختمان استفاده کنند، نام برده می‌شوند. در این صورت فقط آپارتمان‌هایی که حق استفاده از پارکینگ مشاع برای آن ها شناخته شده است، می‌توانند از پارکینگ ساختمان به طور مشاع استفاده کنند.

اطلاعات مسئول :
محمد رضا فرح انگیز

موبایل: ۰۹۱۲۸۵۹۹۳۰۳ دفتر: ۰۹۲۱۴۴۸۰۹۶۵

آقای محمدرضا فرح انگیز مشاوری با سابقه در زمینه خرید و فروش آپارتمان مشارکت در ساخت رهن و اجاره آپارتمان مغازه تجاری واحد های اداری با روابط عمومی بالا. شما می توانید در طول روز در هر ساعتی در زمینه خرید و فروش ملک مشاوره رایگان دریافت نمایید

اطلاعات ملک :

تور مجازی

این ملک فاقد ویدئو می باشد.